Masz pomysł

na film?

 

Wypełnij wniosek

na jego realizację!

 

16 czerwca o godz. 17.00 zapraszamy do sali kina Zamek w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie 17.00 - 19.00 na specjalny pokaz Zachodniopomorski Fundusz Filmowy Pomerania Film @ SEFF

 

Kooperacja Stowarzyszenia OFFicyna oraz Zachodniopomorskiego Funduszu Filmowego Pomerania Film po raz kolejny umożliwia publiczności spotkanie z najnowszą twórczością utalentowanych filmowców z naszego regionu. Premierowy pokaz produkcji powstałych w Pracowni Animacji prowadzonej przez dr Izabelę Plucińską na Wydziale Malarstwa i Nowych Mediów Akademii Sztuki w Szczecinie połączony będzie ze spotkanie z ich twórcami. Nasze, własne, dobre kino!

 

 Projekcja filmów połączona ze spotkaniem z twórcami filmów.

Zaprezentowane będą:

 

Anima 4 x 4 - Polski pokaz premierowy

Projekt „Anima 4x4" składa się z czterech krótkich, autorskich etiud: Pauliny Koniuk-Fonżychowskiej, Dominiki Wyrobek, Karoliny Nikiel i Karoliny Gołębiowskiej.

 

Anima 3 x 4

Zestaw animowanych filmów krótkometrażowych zrealizowanych przez: Natalię Piesik, Piotra Brucha, Karolinę Gołębiowską, Wiktorię Walendzik, Karola Prysaka oraz Marię Barcikowską - studentów Akademii Sztuki w Szczecinie.

 

Oba projekty zrealizowane są przez studentów Pracowni Animacji prowadzonej przez dr Izabelę Plucińską na Wydziale Malarstwa i Nowych Mediów, Akademii Sztuki w Szczecinie.

 

Projekty otrzymały wsparcie finansowe ze środków Zachodniopomorskiego Funduszu Filmowego „Pomerania Film" działającego w strukturach Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie.

 

 

 

 

Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie, ul. Korsarzy 34, 70-540 Szczecin

telefony: +48 91 434 83 52; +41 91 434 83 34, e-mail: kino@zamek.szczecin.pl